Uudised Trüki lehekülg Saada link sõbrale
Esseekonkurss kõigile põhikooli kutsekooli ja gümnaasiumi õpilastele!
28.11.2016

Tähistame üheskoos võitu Vabadussõjas ja vaatamaks kuhu meil veel jõuda on. 28. novembril toimunud Vabadussõja mälestuskontserdil kuulutati välja ESSEEKONKURSS „Kuidas oleksin mina käitunud Vabadussõja puhkedes“. Esseekonkurssist saavad osa võtta kõik üldhariduskoolide õpilased. Loovus on oluline ja seda võib iga osaleja näidata.

28. novembril toimunud Vabadussõja mälesuskontsert lõi tänaste ja kunagiste põlvkondade vahele ühendava sideme, meenutades pingutusi, tänades sangareid ja vaadates helgesse Eesti Vabariigi tulevikku. Kontserdil esinesid Estonia Seltsi segakoor Heli Jürgensoni juhatusel, Kaitseväe orkester kolonelleitnant Peeter Saani juhatusel ning solist Tõnis Mägi. Tähtpäevakõne pidas Kaitseväe juhataja kindralleitnant Riho Terras ning Eesti noorte nimiel kõneles Tallinna 21. Kooli vilistlane Mikk Mäe. Sõna võttis ka Laidoneri Seltsi esimees Trivimi Velliste ja tänas kõiki.

Põhikooli- ja gümnaasiumiõpilastele kulutatati välja esseekonkurss „Kuidas oleksin mina käitunud Vabadussõja puhkedes“, pöörates tähelepanu just noorte olulisusele Vabadussõjas ja tulemusele, mille paljud vaprad noored Eestile välja võidelda aitasid. Auhinnaks on võitjale kast parimat Eesti jäätist ja tema klassile kahe nimeka giidiga ekskursioon Okupatsioonide muuseumisse. Konkursil osalemiseks tuleb esitada oma töö meili teel info@laidoneriselts.ee addressile.

Konkursil saab osaleda kuni 9. detsembrini ning võitjad tehakse teatavaks 12. detsembril.

Tähistame üheskoos Eesti võitu Vabadussõjas!

KINDRAL JOHAN LAIDONERI SELTS

 

Eelmisele lehele